KLAMKA kod MP K31Z 25x25 mm UN - szt. (BN - stal nierdzewna szczotkowana)
KLAMKA kod MP K31Z 25x25 mm UN - szt. (BN - stal nierdzewna szczotkowana)
Kot. numer:
8584138362428
Wybierz wariant:
| Wykonanie | Powierzchnia | Odległość między poręczami | Długość uchwytu | Wymiary profilu poręczy | Min. prenumerata | Dostępność | Cena za szt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Wykonanie:
8584138362428
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 210 mm |
Długość uchwytu: 400 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25x25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
328 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138362459
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 400 mm |
Długość uchwytu: 600 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25x25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
374 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138362480
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 600 mm |
Długość uchwytu: 800 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25x25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
423 Zł / szt |
Opis
Klamka drzwiowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zwanej stalą nierdzewną, i jest poddana obróbce powierzchniowej. Profil uchwytu wynosi 25 mm. Zestaw UNIVERSAL (UN) zawiera elementy mocujące umożliwiające dwustronny montaż jednego uchwytu w drewnie, PCV, AL, szkle.
Parametry
| Okucia typu 1 | Poręcz |
|---|---|
| Okucia typu 2 | Drzwi |
| Projekt | Nowoczesny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena | MP |
| Obróbka powierzchni | MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
| Gwarancja | 5 lat |
| Odległość między poręczami | 210 mm, 400 mm, 600 mm |
| Długość uchwytu | 400 mm, 600 mm, 800 mm |
| Wymiary profilu poręczy | 25x25 mm |






















































