Klamka MP K41Z 40x10 mm UN - para (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
Klamka MP K41Z 40x10 mm UN - para (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
Kot. numer:
8584138360257
Wybierz wariant:
| Wykonanie | Powierzchnia | Odległość między poręczami | Długość uchwytu | Wymiary profilu poręczy | Min. prenumerata | Dostępność | Cena za szt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Wykonanie:
8584138360257
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 210 mm |
Długość uchwytu: 400 mm |
Wymiary profilu poręczy: 40x10 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
544 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138360288
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 300 mm |
Długość uchwytu: 500 mm |
Wymiary profilu poręczy: 40x10 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
600 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138360318
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 400 mm |
Długość uchwytu: 600 mm |
Wymiary profilu poręczy: 40x10 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
636 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138360349
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 600 mm |
Długość uchwytu: 800 mm |
Wymiary profilu poręczy: 40x10 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
718 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138360233
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 800 mm |
Długość uchwytu: 1000 mm |
Wymiary profilu poręczy: 40x10 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
898 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138360240
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 1600 mm |
Długość uchwytu: 1800 mm |
Wymiary profilu poręczy: 40x10 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
1 955 Zł / szt |
Opis
Klamka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, tzw. stali nierdzewnej, z obróbką powierzchniową. Profil klamki ma wymiary 40 x 10 mm. Zestaw UNIVERSAL (UN) zawiera elementy mocujące do dwustronnego montażu jednej klamki w drewnie, PCV, aluminium i szkle. Klamka o długości 1800 mm posiada 3 uchwyty.
Parametry
| Okucia typu 1 | Poręcz |
|---|---|
| Okucia typu 2 | Drzwi |
| Projekt | Nowoczesny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena | MP |
| Obróbka powierzchni | MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
| Gwarancja | 5 lat |
| Odległość między poręczami | 1600 mm, 210 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 800 mm |
| Długość uchwytu | 1000 mm, 1800 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Wymiary profilu poręczy | 40x10 mm |






















































