Klamka do drzwi MP JNF - IN.07.005.D.1250 (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
Kot. numer:
Wybierz wariant:
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Montaż na drewnie, plastiku, aluminium (para) Wykonanie: 8584138173581
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 1250 mm |
Długość uchwytu: 1270 mm |
Wymiary profilu poręczy: 40 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
618 Zł / szt |
Montaż szkła (para) Wykonanie: 8584138266870
Długość uchwytu: 1270 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
902 Zł / szt |
Opis
Klamka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, tzw. stali nierdzewnej, z obróbką powierzchniową. Klamka ma rozstaw śrub 1250 mm i długość 1270 mm. Elementy mocujące do montażu klamki nie są zawarte w zestawie, tj. nie są wliczone w cenę produktu.
Parametry
| Okucia typu 1 | Poręcz |
|---|---|
| Okucia typu 2 | Drzwi |
| Projekt | Nowoczesny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena | MP |
| Obróbka powierzchni | MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość uchwytu | 1270 mm |