Klamka MP JNF - IN.07.200.D.25 (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
Kot. numer:
Wybierz wariant:
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wykonanie:
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 300 mm |
Długość uchwytu: 325 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25x25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
380 Zł / szt |
Wykonanie:
Odległość między poręczami: 600 mm |
Długość uchwytu: 625 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
455 Zł / szt |
755 Zł / szt |
Opis
Klamka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, tzw. stali nierdzewnej, z obróbką powierzchniową. Profil klamki 25 mm x 25 mm, głębokość klamki 70 mm.
Elementy mocujące do uchwytu nie wchodzą w skład zestawu, tzn. nie są wliczone w cenę produktu.
Parametry
| Okucia typu 1 | Poręcz |
|---|---|
| Okucia typu 2 | Drzwi |
| Projekt | Nowoczesny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena | MP |
| Obróbka powierzchni | MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
| Gwarancja | 5 lat |
| Odległość między poręczami | 300 mm, 600 mm |
| Długość uchwytu | 325 mm, 625 mm |