Klamka MP JNF - IN.07.201.600 (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
Kot. numer:
Opis
Klamka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, znanej jako stal nierdzewna, i ma obróbkę powierzchniową. Klamka ma długość 600 mm. Jest przeznaczona do szkła o minimalnej grubości 10 mm.
Elementy mocujące do uchwytu nie wchodzą w skład zestawu, tzn. nie są wliczone w cenę produktu.
Parametry
| Okucia typu 1 | Poręcz |
|---|---|
| Okucia typu 2 | Drzwi |
| Projekt | Nowoczesny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena | MP |
| Obróbka powierzchni | MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
| Gwarancja | 5 lat |
| Odległość między poręczami | 500 mm |
| Długość uchwytu | 600 mm |
| Wymiary profilu poręczy | 30x15 mm |