KLAMKA MP K01 Ø 32 mm ST (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
KLAMKA MP K01 Ø 32 mm ST (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
Kot. numer:
8584138365504
Opis
Klamka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, znanej jako stal nierdzewna, i ma obróbkę powierzchniową. Profil klamki ma 32 mm. Klamka zawiera 6 śrub 45 mm.
Długość 382 mm, rozstaw 350 mm, Ø 32 mm
Parametry
| Okucia typu 1 | Poręcz |
|---|---|
| Okucia typu 2 | Drzwi |
| Projekt | Nowoczesny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena | MP |
| Obróbka powierzchni | MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
| Gwarancja | 5 lat |
| Odległość między poręczami | 350 mm |
| Długość uchwytu | 382 mm |
| Wymiary profilu poręczy | 32 mm |





















































