Okucia drzwiowe MP Lucia Select - R (czarny grafit / miedź)
Okucia drzwiowe MP Lucia Select - R (czarny grafit / miedź)
Wybierz wariant:
| Wykonanie | Powierzchnia | Min. prenumerata | Dostępność | Cena za szt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Wykonanie:
klika-klika
Otwór na zwykły klucz BB 4250214545811 |
Powierzchnia: MP Czarny grafit / miedź |
Min. prenumerata: 1 szt |
W magazynie
|
491 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
klika-klika
Otwór na wkładkę cylindrową PZ 4250214545828 |
Powierzchnia: MP Czarny grafit / miedź |
Min. prenumerata: 1 szt |
W magazynie
|
491 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
klika-klika
Klucz do toalety 4250214545835 |
Powierzchnia: MP Czarny grafit / miedź |
Min. prenumerata: 1 szt |
W magazynie
|
574 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
klika-klika
Bez dolnej rozety 4250214631880 |
Powierzchnia: MP Czarny grafit / miedź |
Min. prenumerata: 1 szt |
W magazynie
|
463 Zł / szt |
Opis
Klamka rozetowa do drzwi wewnętrznych z okrągłą rozetą wykonana jest z wysokiej jakości materiałów - zamaku i poddana obróbce powierzchniowej. Rozeta ma średnicę 53 mm i grubość 8 mm.
Uchwyt wyróżnia się ponadczasowym designem i wysoką jakością.
Mechanizm korbowy zawiera sprężynę powrotną. Występy na rozecie zapobiegają jej obracaniu się, a wkręty do przykręcenia na całej szerokości drzwi zapewniają mocniejsze i stabilniejsze mocowanie okuć.
Tylko od Ciebie zależy, jaki rodzaj otwarcia wybierzesz z naszej szerokiej oferty. Jeśli nie możesz się zdecydować, chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze.
Ogłoszenie:
Standardowo okucia dostarczane są ze śrubami i kwadratem (8x8 mm) dla drzwi o grubości 40 mm.
Parametry
| Inne parametry | Matowe wykończenie, Wiosna powrotna, Wkręcanie się w drzwi |
|---|---|
| Okucia typu 1 | Rozety |
| Okucia typu 2 | Drzwi |
| Projekt | Luksusowy |
| Tworzywo | Zamek |
| Kształt etykiety/rozety | Okrągły |
| Ocena | MP |
| Typy kování [PL] | klika-klika |
| Obróbka powierzchni | MP Czarny grafit / miedź |
| Typ otworu | Bez dolnej rozety, Klucz do toalety, Otwór na wkładkę cylindrową PZ, Otwór na zwykły klucz BB |
| Szerokość rozety/tarczy | 53 mm |
| Długość korby | 139 mm |
| Moc rozety/tarczy | 8 mm |
| Rozstaw śrub | 38 mm |
| Gwarancja | 2 lata |






















































