Klamka MP K00 Ø 25 mm SP - szt. (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
Klamka MP K00 Ø 25 mm SP - szt. (BN - Stal nierdzewna szczotkowana)
Kot. numer:
8584138362862
Wybierz wariant:
| Wykonanie | Powierzchnia | Odległość między poręczami | Długość uchwytu | Wymiary profilu poręczy | Min. prenumerata | Dostępność | Cena za szt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Wykonanie:
8584138362862
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 200 mm |
Długość uchwytu: 300 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
162 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138362893
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 300 mm |
Długość uchwytu: 400 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
172 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138362923
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 300 mm |
Długość uchwytu: 500 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
203 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138362954
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 400 mm |
Długość uchwytu: 600 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
205 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138362985
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 600 mm |
Długość uchwytu: 800 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
244 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138363012
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 700 mm |
Długość uchwytu: 1000 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
269 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138363043
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 900 mm |
Długość uchwytu: 1200 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
321 Zł / szt |
||
|
Wykonanie:
8584138363074
|
Powierzchnia: MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
Odległość między poręczami: 1300 mm |
Długość uchwytu: 1600 mm |
Wymiary profilu poręczy: 25 mm |
Min. prenumerata: 1 szt |
3-10 dni (na zamówienie)
|
446 Zł / szt |
Opis
Klamka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, znanej jako stal nierdzewna, i ma obróbkę powierzchniową. Profil klamki wynosi 25 mm. Zestaw SPECIAL (SP) zawiera elementy mocujące do jednostronnego montażu jednej klamki w drewnie, PCV, aluminium. Klamka o długości 1600 mm posiada 3 uchwyty.
Parametry
| Okucia typu 1 | Poręcz |
|---|---|
| Okucia typu 2 | Drzwi |
| Projekt | Nowoczesny |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena | MP |
| Obróbka powierzchni | MP BN (stal nierdzewna szczotkowana) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Odległość między poręczami | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Długość uchwytu | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Wymiary profilu poręczy | 25 mm |






















































